Pogotowie melanżowe 2

Pogotowie Melanżowe – sprzątanie po imprezach

Dobra zabawa trwa, zapominamy o wszelkich zmartwieniach i troskach, ale niestety przychodzi również koniec zabawy. Zdarza się, że nasze samopoczucie nie pozwala nam uporządkować śladów dobrej zabawy a mieszkanie nie przypomina tego do którego przywykliśmy lub właśnie nasza rodzina zapowiedziała się z wizytą – trzeba wszystko posprzątać i usunąć ślady dobrej zabawy i zapachów po niej. W takiej sytuacji mogą Państwo zlecić naszej firmie to niewdzięczne zadanie.
Jesteśmy elastyczni oraz dopasowujemy się do każdego klienta.
Profesjonalne, kompleksowe i rzetelne sprzątanie to nasza specjalność. Szybko przywracamy obiekt lub teren do stanu wyjściowego sprzątając wszelkie zabrudzenia po imprezie. Zachęcamy do korzystania z naszych usług, aby organizowane przez Państwa przyjęcia miały wyłącznie miłe skojarzenia i nie przywodziły na myśl konieczności robienia porządków. Wystarczy wezwać naszą fachową ekipę sprzątającą, która sprawnie się wszystkim zajmie.

Cena za wykonanie usługi sprzątania dla każdego klienta przygotowana jest indywidualnie i zależy od wielu istotnych czynników takich jak:

metrażu powierzchni,

zakresu czynności,

rodzaju środków czystości i maszyn jakie będą używane do wykonania usługi,

indywidualnych życzeń klienta.