Pranie wykładzin i dywanów

Sprawimy, że Państwa wykładziny i dywany odzyskają świeżość, wyblakłe kolory znowu nabiorą barwy a uciążliwy zapach zostanie usunięty. Dodatkowo w każdym pomieszczeniu dokonamy bezpłatnego ozonowania, które usunie z powietrza drobnoustroje i usunie nieprzyjemne zapachy.

Gruntownie i dogłębnie wyczyszczona wykładzina zapewni Państwu tańsze i łatwiejsze eksploatowanie w przyszłości użytkowanych powierzchni, co nie tylko wydłuży ich żywotność, ale i ograniczy koszty związane z ich czyszczeniem.

 

Koszt czyszczenia wykładziny lub dywanów zawsze jest ustalany po wstępnych, bezpłatnych oględzinach przedmiotu czyszczenia. Szacunkowo koszt usługi waha się, w zależności od stopnia zabrudzenia, od 6 do 10 złotych za m2 powierzchni.

 

Przy dużych powierzchniach proponujemy wspólne zaplanowanie realizacji usługi w dogodnych terminach i okresie, który pozwoli na systematyczne czyszczenie bez wyłączania całych obiektów z użytkowania oraz pozwoli rozłożyć jedną płatność na kilka mniejszych, np. comiesięcznych.

 

Prace wykonujemy we wskazanych przez Państwa godzinach po wcześniejszym ustaleniu terminu wykonania usługi.

 

Dysponujemy własnym, najnowocześniejszym sprzętem m-ki KARCHER, NILFISK i CHEMSPEC. Używamy antyalergicznych, bezpiecznych dla Ciebie i otoczenia środków chemicznych firmy KARCHER, TENZI zgodnie z wiedzą, doświadczeniem i ukończonymi szkoleniami, pozostawiając czyszczoną powierzchnię niemalże sterylnie czystą.