Pranie tapicerki samochodowej

Sprzedajesz auto i chcesz zachęcić klienta do jego zakupu? Kupiłeś używany samochód i chcesz odświeżyć jego wnętrze? Chcesz odświeżyć wnętrze po codziennej eksploatacji, dzieciach, psie?

Naszą tapicerkę najbardziej brudzimy my sami starając się usunąć plamy i zanieczyszczenia samodzielnym czyszczeniem za pomocą różnego rodzaju pianek, sprayów z aktywnym środkiem chemicznych – tymczasem spryskując brudną powierzchnię i wcierając go w tapicerkę tylko pogłębiamy marny efekt końcowy który jest widoczny najczęściej po kilku dniach lub po zmoczeniu. Plamy które były dotychczas słabo widoczne mają coraz ciemniejszy odcień a z każdym kolejnym wcieraniu mieszanina brudu i środka chemicznego wciskana jest coraz głębiej w tapicerkę pojazdu w którym spędzamy przecież tak dużo czasu i oddychamy powietrzem z bakteriami, roztoczami i drobnoustrojami chorobotwórczymi produkowanymi w ciepłej, wilgotnej często tapicerce auta.

 

Aby tego uniknąć należy brud rozpuścić i usunąć go razem ze źródłem powstawania bakterii i nieprzyjemnego zapachu.

Kompleksowo czyścimy tapicerkę samochodową wykorzystując do tego najbardziej skuteczną metodę ekstrakcji. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i floty samochodowe.

Pranie tapicerki samochodowej przeprowadzamy u klienta w dowolnie wskazanym przez niego miejscu gdzie znajduje się dostęp do gniazdka elektrycznego (w odległości do 30 m) i bieżącej wody.

Pierzemy przede wszystkim siedzenia z zagłówkami, podłogę, dywaniki oraz bagażnik. Na życzenie klienta zajmiemy się również podsufitką oraz tapicerką na drzwiach. Pierzemy metodą ekstrakcyjną, która zalicza się do najbardziej skutecznej metody prania samochodu.

Nasze prace rozpoczynamy od dokładnego odkurzenia wnętrza samochodu i usunięcia mechanicznego wszelkich zanieczyszczeń stałych, sprawdzamy rodzaju materiału i jego stabilność. Po takim przygotowaniu spryskujemy tapicerkę specjalnym środkiem który ma za zadanie rozpuszczenie brudu. Ostatnim etapem jest odessanie oraz dogłębne wypłukanie czystym roztworem piorącym za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego, który pod dużym ciśnieniem wtryskuje roztwór środka czyszczącego, a następnie zasysa go wraz z brudem. Czynność powtarzana jest do uzyskania pożądanego efektu.

Dojazd do klienta Gratis.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i floty samochodowe.

Ceny uzależnione są od stopnia zabrudzenia i wielkości pojazdu.