Sprzątanie po zgonach

PURGO specjalizuje się w skutecznym sprzątaniu i dezynfekcji mieszkań, domów i lokali, w których nastąpiła śmierć człowieka niezależnie od przyczyny.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z szacunkiem i empatią kierując się profesjonalizmem zarówno w kontaktach z klientem jak i dobierając odpowiednie techniki i środki do miejsca pracy i stopnia jej trudności.

Swoją pracę rozpoczynamy od oględzin miejsca, w którym wykonana ma zostać usługa – jeżeli Klientowi zależy na czasie takie oględziny i wstępną wycenę możemy również wykonać po przesłaniu nam zdjęć miejsca które ma zostać oczyszczone.

W ścisłym kontakcie z Klientem ustalamy wspólnie zakres rzeczy i przedmiotów do usunięcia ze wskazanego miejsca w ramach którego demontujemy i usuwamy te rzeczy które mogą być nośnikiem płynów ustrojowych, drobnoustrojów chorobotwórczych, szczątków ludzkich lub specyficznego zapachu który w pomieszczeniu będzie się utrzymywał do czasu aż nie usuniemy jego źródła. Po fizycznym usunięciu źródeł pomieszczenie dezynfekujemy, zamgławiamy (działanie profilaktyczne w celu usunięcia insektów), ozonujemy i dezodorujemy pomieszczenie.

W naszej pracy używamy tylko bezpiecznych i atestowanych środków chemicznych, dysponujemy także odpowiednim, profesjonalnym sprzętem.

Udzielamy pisemnej gwarancji na dokładne posprzątanie i zdezynfekowanie lokalu.

Samodzielne podejmowanie się oczyszczania takiego pomieszczenia może wiązać się z niebezpieczeństwem narażenia na kontakt z drobnoustrojami chorobotwórczymi co grozić może zakażeniem wirusowego zapalenia wątroby (WZW typu A i B), wirusem HIV, gruźlicy, błonicy, duru brzusznego i różnego rodzaju bakteriami.

Mogą się z nami Państwo kontaktować o każdej porze pod numerem telefonu 570-349-999.

Koszt usług dostosowujemy indywidualnie do każdego zlecenia. Orientacyjną cenę podajemy podczas kontaktu telefonicznego.

Cennik usługi związanej ze sprzątaniem takich miejsc nie jest stały. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie oceniając czas niezbędny na wykonanie zlecenia oraz konieczność wykonania ewentualnych dodatkowych usług, z tego względu koszty usługi ustalamy bezpośrednio z Klientem.

Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i lubuskiego.