Sprzątanie zaniedbanych pomieszczeń

Jeśli nie wiecie Państwo, co zrobić ze starymi meblami lub innymi rzeczami np. z piwnicy, garażu, strychu, komórki – to my Wam w tym pomożemy. Nasi pracownicy wyniosą, zdemontują i wywiozą zbędne sprzęty, meble, śmieci i inne przedmioty których przydatność dawno już minęła.
Prowadzimy sprzątanie mieszkań i pomieszczeń skrajnie zaniedbanych oraz opróżniamy pomieszczenia po ludziach dotkniętych problemem zbieractwa, melinach, sqoutach, eksmisjach.

Usuwamy wszelkie zbędne przedmioty, meble, sprzęt RTV, śmieci, wykonujemy dezynfekcję pomieszczeń, usuwamy nieprzyjemne zapachy pozostawiając Państwu lokal czysty, pachnący i gotowy do zasiedlenia bądź przeprowadzenia remontu. Wszystkie zlecone prace wykonujemy samodzielnie w terminie wcześniej uzgodnionym z klientem. Klient otrzymuje kompleksową obsługę z zakresu demontażu i załadunku odpadów a także ich wywozu.

Na certyfikowane usługi np. ozonowanie wydajemy odpowiednie zaświadczenia. Po zrealizowanej usłudze wystawiamy: rachunek lub fakturę, karta odpadów, protokół dezynfekcji i certyfikat ozonowania.

Usługi wykonujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i pomorskiego.